XV Niedziela Zwykła – 14 lipca 2024 r.

• XV w roku liturgicznym
    • Spowiedź św. w wakacje: 15 minut przed Mszą Świętą
    • We wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). W tym dniu na Mszy św. o godz. 18.00. odbędzie się obrzęd nałożenia szkaplerza i przyjęcie do rodziny karmelitańskiej
    • Środa – nowenna do NMP Nieustającej Pomocy
    • Czwartek – adoracja po Mszy św. do godz. 20.00.
  3. Trwa remont kaplicy w Kątnej. Msza św. w niedzielę o godz. 9.00 odprawiana jest w Brzeziej Łące. W piątek dodatkowa Msza św. o godz. 17.00 (przeniesiona z Kątnej).
  4. W okresie wakacyjnym porządek Mszy św. pozostaje bez zmian; dotyczy to kościoła parafialnego i kaplic filialnych. Kancelaria czynna w dni powszednie od 18.30 do 19.00.
  5. Zachęcamy czcicieli Maryi, którzy chcieliby należeć do Wspólnoty Żywego Różańca o zgłaszanie się do zakrystii. Ufamy, że z Bożą pomocą powstanie kolejna Róża.
  6. W związku z tym, że w pierwszą sobotę miesiąca sierpnia wielu z nas będzie uczestniczyło w Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej, dlatego prosimy o zapisywanie się na nocną adorację Najświętszego Sakramentu. Zadbajmy o to, by Chrystus nie był sam w naszym kościele. Lista adoracji jest na stole z gazetami.
  7. W piątek 02.08. odbędzie się pielgrzymka autokarowa do Lichenia. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy w zakrystii. Szczegółowe informacje będą podane za tydzień.
  8. Wszystkim podróżującym, pielgrzymującym i uczestnikom różnych form wypoczynku życzymy bezpieczeństwa i nabrania sił do dalszej pracy i nauki.

ZAPOWIEDZI:

• III – Daniel Kwieciński, kawaler, zam. Brzezia Łąka, Kira Kirchman, panna, zam. Goszcz