XIV Niedziela Zwykła – 7 lipca 2024 r.

• XIV w roku liturgicznym
    • Spowiedź św. w wakacje: 15 minut przed Mszą Świętą
    • Środa – nowenna do NMP Nieustającej Pomocy
    • Czwartek – adoracja po Mszy św. do godz. 20.00.
    • W sobotę przypada dzień fatimski. Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo fatimskie.
    • Usłyszymy katechezę o Szkaplerzu NMP.
  4. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Kątnej za ugoszczenie pielgrzymów VIII Rolkowej Pielgrzymki na Jasną Górę.
  5. Trwa remont kaplicy w Kątnej. Msza św. w niedzielę o godz. 9.00 odprawiana jest w Brzeziej Łące.
  6. W okresie wakacyjnym porządek Mszy św. pozostaje bez zmian; dotyczy to kościoła parafialnego i kaplic filialnych. Kancelaria czynna w dni powszednie od 18.30 do 19.00.
  7. We wtorek 16.07. wspomnienie NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej). W tym dniu na Mszy św. o godz. 18.00. odbędzie się obrzęd nałożenia szkaplerza.
  8. Wszystkim podróżującym, pielgrzymującym i uczestnikom różnych form wypoczynku życzymy bezpieczeństwa i nabrania sił do dalszej pracy i nauki.

ZAPOWIEDZI

• II – Daniel Kwieciński, kawaler, zam. Brzezia Łąka, Kira Kirchman, panna, zam. Goszcz

Ks. Tomasz Płukarski – proboszcz
Ks. Radosław Bariasz – wikariusz