XIII niedziela zwykła – 30 czerwca 2024 r.

„Jezus ująwszy dziewczynkę za rękę, rzekł do niej: «Talitha kum», to znaczy: «Dziewczynko, mówię ci, wstań!”

• XIII w roku liturgicznym.
    • O 17.30 ostatnie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
    • Spowiedź św. w wakacje: 15 minut przed Mszą Świętą
    • Wtorek – w tym dniu przypada na naszą parafię adoracja wieczysta Archidiecezji Wrocławskiej. Początek o godz. 15.00 – Koronką do Miłosierdzia Bożego, następnie adoracja w ciszy, o godz. 17.30 Różaniec. Zakończenie Mszą św. o godz. 18.00
    • Środa – nowenna do NMP Nieustającej Pomocy
    • I Czwartek miesiąca– adoracja po Mszy św. do godz. 20.00.
    • I Piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od godz. 17.30.
    • W sobotę przez nasza parafię będzie przejeżdżała VIII Rolkowa Pielgrzymka na Jasną Górę. O godz. 10.20 zatrzyma się na postój przy świetlicy w Kątnej.
    • I Sobota miesiąca – ks. Radosław odwiedzi swoich chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. (ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych 2 sierpnia w piątek od godz. 9.00.) Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca, wynagrodzenie składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W najbliższą niedzielę
    • po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu
  4. W kaplicy w Rakowie od poniedziałku rozpoczną się prace wymiany ławek. Msza św. w środę o godz. 17.00 zostanie odprawiona w Brzeziej Łące.
  5. Trwa remont kaplicy w Kątnej. Msza św. w niedzielę o godz. 9.00 odprawiana jest w Brzeziej Łące.
  6. W okresie wakacyjnym porządek Mszy św. pozostaje bez zmian; dotyczy to kościoła parafialnego i kaplic filialnych. Kancelaria czynna w dni powszednie od 18.30 do 19.00
  7. Wszystkim podróżującym, pielgrzymującym i uczestnikom różnych form wypoczynku życzymy bezpieczeństwa i nabrania sił do dalszej pracy i nauki.

ZAPOWIEDZI

• I – Daniel Kwieciński, kawaler, zam. Brzezia Łąka, Kira Kirchman, panna, zam. Goszcz

Ks. Tomasz Płukarski – proboszcz

Ks. Radosław Bariasz – wikariusz