XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 listopada 2020 r.

Jezus opowiedział swoim uczniom następującą przypowieść: «Podobnie jest z królestwem niebieskim jak z pewnym człowiekiem, który mając się udać w podróż, przywołał swoje sługi i przekazał im swój majątek. Jednemu dał pięć talentów, drugiemu dwa, trzeciemu jeden, każdemu według jego zdolności, i odjechał.

1. W niedziele odprawiana jest dodatkowo Msza św. o godz. 10.00.
  2. W środę, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 18.00.
  3. Cykl katechez przedślubnych w naszej archidiecezji (internetowy), rozpocznie się w dniu 16 listopada, a zakończy 17 grudnia 2020 r. Zapisy narzeczonych odbywają się wyłącznie poprzez formularz internetowy na stronie  archidiecezja.wroc.pl/narzeczeni.
  4. Bóg zapłać za ofiary dla chrześcijan prześladowanych w Republice Środkowoafrykańskiej. Zebrana kwota to 780 zł.
  5. W najbliższą niedzielę 22 listopada:
    • Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kończąca rok liturgiczny. Za dwa tygodnie rozpoczniemy adwent.
    • Naszymi ofiarami do puszki wspierać będziemy budowę nowych kościołów w naszej archidiecezji.
  6. Zapraszamy do czytelnictwa prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Nowe Życie. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze misyjne w cenie 10 zł.
  7. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
    • II. Mateusz Adamus zam. Łukaszowice, Justyna Woźniak zam. Raków
  8. POŻEGNANIE: W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Sebastiana Skórę z Bielawy. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.